Úvodní stránka
Hledám:

Prodej většího dvougeneračního rodinného domu v Klášterci nad Ohří

Cena: 3 300 000,-
Typ nemovitosti: Domy
Forma: Nabídka
Lokalita: Klášterec
Vlastnictvi: Osobní
Přiznak: Doporučujeme
Zastavěná plocha: 80
Plocha pozemku: 290
Velikosti: 2x3+1
Koupelna: 2
Toaleta: 2

Nabízíme Vám k prodeji větší, rodinný, řadový dům se zahradou v Klášterci nad Ohří. Jedná se o dům typu "Okál", tzn. suterén je zděný, jinak se jedná o montovaný dům. Dům je situován v jedné z klidných a nejvyhledávanějších lokalit na bydlení. Nachází se na okraji města a přitom v jeho docházkové vzdálenosti se nachází škola, školka, obchody, banka, MHD atd. Dům o zastavěné ploše 80 m2 stojí na vlastním pozemku, před domem a za domem je umístěna zahrada o celkové výměře 210 m2 a součástí domu je také dvougaráž. Dům má tři patra, v přízemí domu je situována větší chodba, dvougaráž, 2 x technická místnost, plynový kotel, dvougaráž a místnost, z které je výstup na zahradu a může sloužit jako sklad, jako prádelna atd. V prvním patře je umístěna bytová jednotka 3+1, která je v původním, ale udržovaném stavu. Skládá se z chodby, oddělené koupelny s vanou a odděleného WC, kuchyně se starší kuchyňskou linkou, pokoje a obývacího pokoje s balkonem. Na podlahách je linoleum a koberce, WC a koupelna jsou částečně obloženy keramickým obkladem. V druhém patře je také umístěna bytová jednotka 3+1, která je po celkové rekonstrukci. Byla přestavena kuchyň včetně nových spotřebičů, v koupelně je umístěn velký sprchový masážní kout, skříňka s umyvadlem a je zde místo na pračku. WC se nachází ve vedlejší místnosti - oddělené. Dále je zde obývací pokoj, dětský pokoj a ložnice. Na podlahách je položena plovoucí podlaha, koberce. lino. Nad bytem se nachází ještě podkroví-půda, která po zateplení a stavebních úpravách může být využita jako další obytný prostor. V domě jsou platová okna s izolačními dvojskly.

Hlavním zdrojem energie pro vytápění a ohřev teplé vody je plynový atmosférický kotel umístěný v suterénu. Byt v druhém patře má ohřev teplé vody zajištěný elektrickým zásobníkovým ohřívačem. Nemovitost je napojena na všechny ostatní inž.sítě, odkanalizování je do veřejné kanalizace, napojení na veřejný vodovod, elektřina 230/400V. Nemovitost je vzhledem ke svému uspořádání vhodná jako rodinný dům pro dvě jednotlivé rodiny nebo jednu rodinu, tak se dá využít i jako dvougenerační.

S optimálním financováním nemovitosti Vám pomůžeme. Právní servis je zajištěn. Pro více informací kontaktujte makléře.

Pro domluvení prohlídky nás neváhejte kontaktovat na tel.608981265. Doporučuji.

Mezi hlavní výhody domu patří lokalita, v které se dům nachází a také možnost zrekonstruovat si dům dle svých představ a možnost bydlení dvou generací.