Úvodní stránka
Hledám:

Prodej velkého rodinného domu se zahradou v Klášterci nad Ohří

Cena: 3 900 000,-
Typ nemovitosti: Domy
Forma: Nabídka
Lokalita: Klášterec
Vlastnictvi: Osobní
Přiznak: Doporučujeme
Zastavěná plocha: 115
Plocha pozemku: 785
Velikosti: 7+2
Koupelna: 2
Toaleta: 3

Nabízíme Vám k prodeji větší, rodinný, samostatně stojící dům se zahradou v Klášterci nad Ohří. Dům je situován v jedné z lepších lokalit na okraji města a přitom v jeho docházkové vzdálenosti se nachází škola, školka, obchody, banka, MHD atd. Dům o zastavěné ploše 115 m2 stojí na vlastním pozemku o celkové výměře 758 m2 a součástí domu je také garáž. Dům má tři patra. V přízemí domu je situována větší chodba, koupelna se sprchovým koutem, 2 x pokoj, úložný prostor pod schody a garáž. V prvním patře se nachází chodba, větší obývací pokoj s balkonem, 3 x pokoj, kuchyň a větší koupelna s vanou. Dům má velkou půdu, kterou lze po zateplení využít jako další obytný prostor. Podlahy jsou betonové, ve většině pokojích je položeno linoleum a koberce. V domě jsou dřevěná okna, původní vnitřní dveře. Neproběhla zde žádná rekonstrukce, dům je vhodný k rekonstrukci dle vlastních představ.

Nemovitost je napojena na všechny inž.sítě, vytápění zajišťuje plynový kotel, odkanalizování je do veřejné kanalizace, napojení na veřejný vodovod, elektřina 230/400V. Na zahradě jsou ovocné stromy (jabloň, švestka, ořech) , pergola zděný krb. Nemovitost je vzhledem ke svému uspořádání vhodná jak rodinný dům pro jednu rodinu, tak se dá využít i jako dvougenerační.

S optimálním financováním nemovitosti Vám pomůžeme. Právní servis je zajištěn. Pro více informací kontaktujte makléře.

Pro domluvení prohlídky nás neváhejte kontaktovat. Doporučuji.

Mezi hlavní výhody domu patří lokalita, ve které se dům nachází a také možnost zrekonstruovat si dům dle svých představ a možnost bydlení dvou generací. RK nevolat.