Úvodní stránka
Hledám:

Prodej bytové jednotky 3+1 s balkonem v Klášterci nad Ohří

Cena: 0,-
Typ nemovitosti: Byty
Forma: Nabídka
Lokalita: Klášterec
Vlastnictvi: Osobní
Přiznak: Doporučujeme
Zastavěná plocha: 72
Plocha pozemku:  
Velikosti: 3+1
Koupelna: 1
Toaleta: 1

Nabízíme k prodeji bytovou jednotku 3+1 s balkonem v Klášterci nad Ohří v ulici Příčná. Bytová jednotka je v osobním vlastnictví a nachází se ve 3.NP panelového domu. Jedná se o udržovaný, panelový , zateplený dům s novým výtahem a schránkami. V bytové jednotce se nachází 2 x chodba, koupelna, WC, kuchyň, obývací pokoj, pokoj a ložnice. K obývacímu pokoji náleží větší, zasklený balkon. Původní bytové jádro bylo obloženo keramickým obkladem jak v koupelně, tak i na WC. V koupelně je umístěna vana, vrchní a spodní skříňka, pračka. V kuchyni se nachází krásná nová kuchyňská linka s novými spotřebiči. V chodbách, v koupelně a na WC je položena dlažba, jinak v pokojích je linoleum a koberce. Všechna okna jsou plastová, na nich jsou namontovány žaluzie. Byt je celý vyštukován, vymalován.

Dům je umístěn ve vyhledávané lokalitě k bydlení, v jeho blízkosti se nachází veškerá občanská vybavenost, tzn.škola, školka, obchody, banka, tenisové kurty, fotbalového hřiště a zimní stadion. Celková plocha bytu je 72,13 m2, není do toho započítán větší balkon a sklep, který se nachází v suterénu domu.

Měsíční náklad na provoz bytu je 4.356 Kč (fond oprav, teplo, vodné a stočné, správa domu, osvětlení a úklid společných prostor). Tato částka je uvedena bez spotřeby elektrické energie, plynu a internetu.